ZG-1094 LED-verlichting voor paaltopmontage
ZG-1094 is een klassiekerpaaltop LED-verlichtinggebruikt voor het verlichten van binnenplaatsen, parken, parkeerterreinen, trottoirs en andere openbare buitenruimtes. DeLED-paaltoparmatuurheeft een behuizing van gegoten aluminium en een koellichaam van gegoten aluminium om de warmteafvoerprestaties te verbeteren. De diffuser van gehard glas zorgt voor IK armaturen en een hoge lichtdoorlatendheid. Deze serie lampen maakt gebruik van een verscheidenheid aan symmetrische en asymmetrische lichtverdelingen waaruit klanten kunnen kiezen, zodat het licht gelijkmatig over de weg wordt verdeeld, met superieur zicht en veiligheid. De wattageselectie van 40W, 60W, 80W en 100W kan ook helpen bij de keuze voor verschillende wegomstandigheden.
Producteigenschappen
Groot vermogensbereik: 40W~100W
Hoge armatuurefficiëntie tot 150 lm/w
Volledig gegoten aluminium behuizing (ADC12)
Klasse I en Klasse II zijn optioneel
IP66&IK08
Een verscheidenheid aan asymmetrische of symmetrische lichtverdelingen
Driver en SPD zijn eenvoudig te verwijderen voor vervanging
1-10V-dimmen (standaard) /Timer-dimmen
Overspanningsbeveiliging: differentiële modus 6 kV, algemene modus 10 kV






| Serie nr | Serie ZG-1094 LED-lantaarns voor paaltopmontage |
| Stroom | 40W, 60W, 80W, 100W |
| Doeltreffendheid | 135-150lm/W |
| Ingangsspanning | 100-240/277 V AC, 50 / 60 Hz |
| Krachtfactor | >0.95 |
| Overspanningsbeveiliging | 10KV (standaard) / 20KV (beschikbaar op aanvraag) |
| IP waarde | IP66 |
| IK-beoordeling | IK08 |
| Stralingshoek | Type I, II, III, V of maatwerk |
| Montage optie | Post-top |
| Garantie | 5 jaar |
| Certificering | CE, RoHS, LM80 en TM21 |
Populaire tags: paaltop led-verlichting, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs

