ZG-1088 paaltoplichtfitting
ZG-1088paaltoplichtarmatuurbeschikt over een klassieke ronde open transparante pc-afdekking die schaduwen veroorzaakt door de lamparm helpt elimineren. Het gebruik van hoog rendement LED voedingen (Inventronics) en hoogwaardige LED’s zorgen voor de hoog rendement prestaties van de lampen (150LM/W). Deze serie mastlampen kan ook worden uitgerust met Dali-, fotocel-, NEMA- en Zhaga-functies om de output van de armatuur te optimaliseren en energie te besparen. Daarnaast bieden wij voor de serie ook intelligente besturingssysteemoplossingen zoals LoRa en Zigbeepaaltoplichten.
Producteigenschappen
Groot vermogensbereik: 40W~100W
Hoge armatuurefficiëntie tot 150 lm/w
Volledig gegoten aluminium behuizing (ADC12)
Klasse I en Klasse II zijn optioneel
IP66&IK08
Een verscheidenheid aan asymmetrische of symmetrische lichtverdelingen
Driver en SPD zijn eenvoudig te verwijderen voor vervanging
1-10V-dimmen (standaard) /Timer-dimmen
Overspanningsbeveiliging: differentiële modus 6 kV, algemene modus 10 kV






| Serie nr | Serie ZG-1088 paaltoplichtarmatuur |
| Stroom | 40W, 60W, 80W, 100W |
| Doeltreffendheid | 135-150lm/W |
| Ingangsspanning | 100-240/277 V AC, 50 / 60 Hz |
| Krachtfactor | >0.95 |
| Overspanningsbeveiliging | 10KV (standaard) / 20KV (beschikbaar op aanvraag) |
| IP waarde | IP66 |
| IK-beoordeling | IK08 zei: |
| Stralingshoek | Type I, II, III, V of maatwerk |
| Montage optie | Post-top |
| Garantie | 5 jaar |
| Certificering | CE, RoHS, LM80 en TM21 |
Populaire tags: paaltoplichtarmatuur, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs

