Kmini 2-serie 120 Watt LED-straatverlichting met opening zonder gereedschap
Kmini 2-serie LED-straatverlichting heeft belangrijke voordelen zoals hieronder:
- Gereedschaploos ontwerp, gemakkelijk voor onderhoud
- Mooie kwaliteit met zeer redelijke prijzen.
- Philips Lumileds 3030 of 5050 chips.
- Mean Well of Inventronics-stuurprogramma.
- 60W tot 130W vermogensbereik.
- 136-163lm / W Armatuurefficiëntie.
- 10KV overspanningsbeveiliging.
- Levensduur 100.000 uur (L70).
- 5 jaar garantie.
- CE, RoHS, LM80, ISO9001, ISO14001, ISO50001, BSOHSAS18001
- Slimme carrosserie zou niet alleen de prijs concurrerend maken, maar ook de vrachtkosten verlagen.
| Model | ZGSM-LD120Kmini2 |
| LED merk | LUMILEDS® LUXEON 3030 2D, 5050 |
| Merk bestuurder | Meanwell of Inventronics |
| Normale Wattage | 120W |
| LED hoeveelheid | 160 eenheden / 126 mA 3030 chips; 56 eenheden / 97 mA 5050 chips |
| Ingangsspanning | 100-240 / 277VAC / DC12 / 24V |
| Energie-efficiëntie | > 90% |
| Krachtfactor | > 0.95 |
| Lamp nominaal lichtrendement | > 140 lm / w (3030 chips); 152lm (5050chips) |
| Lampvermogen Lumenoutput | 16800 lm (3030 chips); 18240 lm (5050chips) |
| Kleurweergave-index | Ra> 70 |
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K, 5000K of 5700K |
| Fotometrisch type | Type II; Type II BLS |
| Optimale bedrijfstemperatuur | 25 ℃ |
| Opslagtemperaturen | -40 ° C -50 ° C |
| Werkomgeving | Tussen-40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Totale harmonische vervorming | <> |
| Lumenonderhoud | > 100000 uur -L70, @ 25 ºC (77 ºF) |
| materialen | Behuizing: gegoten aluminium, lens: pc |
| IP waarde | IP66 met testrapport |
| IK Rating | IK10 met testrapport |
| certificaat | EMC, LVD, CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, ISO 50001, LM80 |
| Optionele functie | Dali, 1-10V DC of PWM signaal of weerstand dimmen, timer, fotocel |
| Garantie | 5 jaar |
| Armatuur dimensie | 717 * 178 * 99 mm |
| Armatuur gewicht | 3,84 kg |
| Verpakkingsdimensie | 735 * 195 * 120 mm |
| Gewicht verpakking | 4,42 kg |



bedrijfsinformatie


Toepassing

1. Beantwoord uw vraag binnen 24 werkuren.
2. Aangepast ontwerp is beschikbaar, OEM en ODM zijn welkom.
3. Levering van de goederen aan onze klant over het hele woord met snelheid en precisie.
4. bieden klant de laagste prijs met een product van hoge kwaliteit
5. We kunnen C / O (certificaat van oorsprong) leveren, waardoor we ongeveer 20% invoerrechten besparen.
6. Contactpersoon; apple (at) zgsm-china.com, tav: mevrouw Apple Wong
Populaire tags: kmini2-serie 120 watt led-straatverlichting met opening zonder opening, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs

