Beschrijving
Aanvraag sturen
80W Modular Design-straatverlichting voor eenvoudig vervangen en onderhoud
| bestek | |
| Model | ZGSM-LD80H4 |
| LED-merk | Philips LUMILEDS® LUXEON 3030X / LG |
| Driver merk | Meanwell HLG-serie / Inventronics |
| Normaal Wattage | 80W |
| LED-modulehoeveelheid | 2 modules |
| Ingangsspanning | 100-240 / 277VAC / DC24V |
| Energie-efficiëntie | > 90% |
| Krachtfactor | > 0.95 |
| Lichtstroomrendement met lampen | > 140 lm / w |
| Lichtopbrengst van de lamp | 11.200 lm (Lumen tolerantie +/- 5%) |
| Kleurweergave-index | Ra> 70 |
| Kleurtemperatuur | 3000, 4000, 5000 of 5700K |
| Fotometrisch type | Type I Medium ; Type II Medium; Type III Medium, TypeV Short |
| Optimale bedrijfstemperatuur | 25 ℃ |
| Opslagtemperaturen | -40 ° C -50 ° C |
| Werkomgeving | Tussen -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% relatieve vochtigheid |
| Totale harmonische vervorming | <> |
| Lumen onderhoud | > 10000 uur -L70, @ 25 ºC (77 ºF) |
| Lichaams- en schaalmaterialen | Geanodiseerd aluminium |
| IP waarde | IP66 met testrapport |
| IK Rating | IK10 met testrapport |
| certificaat | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM80, ENEC, CB |
| Optionele functie | 1-10V DC- of PWM-signaal- of weerstandsdimmen |
| Timer / fotocelbesturing | |
| Garantie | 7 jaar |



Populaire tags: 80w modulaire straatverlichting voor eenvoudig vervangen en onderhoud, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs


