100W LED-straatlantaarn met hoge lumenconcurrerende prijs


| Model | ZGSM-LD100Kmini |
| LED merk | LUMILEDS® LUXEON 3030 |
| Merk bestuurder | Inventronics / Meanwell |
| Normale Wattage | 100W |
| Ingangsspanning | 100-240 / 277VAC / DC24V |
| Lamp nominaal lichtrendement | > 137 lm / w |
| Lampvermogen Lumenoutput | 13700 lm |
| Kleurtemperatuur | 3000, 4000, 5000 of 5700K |
| Body en Shell-materialen | Gegoten aluminium |
| Shell kleur | Lichtgrijs of diep grijs |
| lens | Gehard glas |
| Fotometrisch type | 12M |
| certificaat | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM-80, ENEC, CE-LVD, CB |
| Armatuur dimensie | 717 * 178 * 99 mm |
| Armatuur gewicht | 3,62 kg |
| Verpakkingsdimensie | 735 * 195 * 120 mm |
| Gewicht verpakking | 4,2 kg |









Moe
Internationale verkoop en marketing.
Mob: +86 159 9016 1730
Skype: moe_zgsm@163.com
WhatsApp: +86 159 9016 1730
QQ: 287556787
Hangzhou ZGSM Technology co., Ltd | 1188 Jinxi Rd. (S) | Lin'an, Hangzhou, Zhejiang 311301 | China | moe_zgsm@aliyun.com | www.zgsm-china.com
Populaire tags: 100w hoge lumen concurrerende prijs led-straatverlichting, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs

