ZEER BELANGRIJKE EIGENSCHAPPEN
1. T/m 840W, max lumen is 94, 000lm.
2. speciale circuit ontwerp, één LED's schade geen invloed op anderen normale werk.
3. modulaire ontwerp voor eenvoudige installatie, vervanging en onderhoud.
4. montage beugel voor 360 graden aanpassing.
5. meerdere verlichting controle opties zijn beschikbaar, zoals DALI, 1-10V.
6. ontworpen voor het laatst van ten minste 100, 000 uur bij L70.
7. meerdere verlichting distributies zijn beschikbaar.
SPECIFICATIES
| Model | ZGSM-TGD280J |
| LED merk | Philips LUXEON® TX |
| Stuurprogramma merk | INVENTRONICS EUC-serie |
| Norminal vermogen | 280W |
| LED hoeveelheid | 126 stuks |
| Ingangsspanning | 100-240/277VAC, 50 / 60Hz |
| Energie-efficiëntie | > 90% |
| Vermogensfactor | > 0.95 |
| Lamp gewaardeerd lichtopbrengst | > 112lm/w |
| Lamp gewaardeerd Lumen uitgang | 31360 lm (Lumen tolerantie +/-5%) |
| Kleur kleurweergave-Index | RA > 70 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K, 4000K, 5000 K of 5700K |
| Fotometrische Type | 30,45, 60 graden |
| Optimale bedrijfstemperatuur | 25℃ |
| Opslagtemperaturen | '-40 ° ~ + 50℃ |
| Arbeidsomstandigheden milieu | Tussen-40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Totale harmonische vervorming | <> |
| Lumen onderhoud | > 100.000 uur-L70, @25 ºC (77 er) |
| Lichaam en Shell materialen | Gestrekte aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP66 testrapport |
| Certificering | CE, ROHS |
| Optionele functie | 1-10V DC dimmen |
| Garantie | 5 jaar |
VERPAKKING DETAILS
| Armatuur dimensie | 634 x 192 x 291 mm |
| Armatuur gewicht | 14.0 kg/30.9 lbs |
| Dimensie van de verpakking | 680 x 225 x 380 mm |
| Gewicht van de verpakking | 15,5 kg/34.2 lbs |
TOEPASSINGEN
Populaire tags: 300W leidde hoge mast licht voor voetbal veld verlichting, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs







