200 watt High Lumen LED Torch Light High Bay Luifellichten

Producten voordelen
1. Lumileds 3030 Chips.
2. Meanwell-stuurprogramma.
3. Armatuur Werkzaamheid tot 140 lm / w.
4. Concurrerende prijs.
5. 7 jaar garantie.
6. IP66 en IK10
Productspecificatie
| bestek | |
| Model | ZGSM-GCD200H4 |
| LED-merk | LUXEON® TX / LG |
| Driver merk | Meanwell HLG-serie |
| Normaal Wattage | 200W |
| Ingangsspanning | 100-240 / 277VAC |
| Energie-efficiëntie | > 90% |
| Krachtfactor | > 0.9 |
| Lichtstroomrendement met lampen | > 140Lm / w |
| Lichtopbrengst van de lamp | 28000 lm (Lumen tolerantie +/- 5%) |
| Kleurweergave-index | Ra> 70 |
| Kleurtemperatuur | 3000 4000 5000 of 5700K |
| Fotometrisch type | 110 graden |
| Optimale bedrijfstemperatuur | 25ºC |
| Opslagtemperaturen | -40 ° C ~ + 70ºC |
| Werkomgeving | Tussen -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% relatieve vochtigheid |
| Totale harmonische vervorming | <> |
| Lumen onderhoud | > 100.000 uur -L70, @ 25 ºC (77 ºF) |
| Lichaams- en schaalmaterialen | Geanodiseerd aluminium |
| IP waarde | IP66 met testrapport |
| IK Rating | IK10 met testrapport |
| certificaat | CE, ROHS, GS, CB |
| Optionele functie | 1-10V DC- of PWM-signaal- of weerstandsdimmen |
| timer | |
| Garantie | 7 jaar |
| Verpakkingsdetails | |
| Fixture Dimension | 585 x340 x156 mm |
| Armatuur Gewicht | 7,2 kg |
| Dimensie inpakken | 635 x365 x160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8,3 kg |
Onze diensten
1. Antwoorden uw vraag in 24 werkuren.
2. Aangepaste ontwerp is beschikbaar, OEM en ODM zijn welkom.
3. Levering van de goederen aan onze klant over het hele woord met snelheid en precisie.
4. Bieden klant de laagste prijs met hoge kwaliteit product
5. We kunnen leveren C / O (Certificaat van Oorsprong), saving ca. 20% invoerrechten.








Populaire tags: 200w h4 series high lumen led fakkel light high bay canopy lights, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs

