80W Openluchtverlichtings LEIDEN Luifellicht voor Benzinestation

Producten voordelen
1. LUXEON® TX / LG-lichtbron met LM-80-rapport.
2. Hoge, betrouwbare MEANWELL® HLG-driver met 5 jaar garantie.
3. Over dan 100, 000 uren gebruiksleven.
4. Beschikbaar voor een stralingshoek van 60 °, 90 ° en 110 °.
5. IK10 & IP66.
6. RoHS, CE, GS, CB gecertificeerd.
7. Patentproduct met 5 patentcertificaten.
8,5 jaar garantie
9. De prijs is veel competitiever.
Productspecificatie
| Model | ZGSM-QD80H |
| LED-merk | LUXEON® TX / LG |
| Driver merk | Meanwell HLG-serie |
| Normaal Wattage | 80W |
| LED-modulehoeveelheid | 2 modules |
| Ingangsspanning | 100-240 / 277VAC / DC24V |
| Energie-efficiëntie | > 90% |
| Krachtfactor | > 0.95 |
| Lichtstroomrendement met lampen | > 110lm / w |
| Lichtopbrengst van de lamp | 8800 lm (Lumen tolerantie +/- 5%) |
| Kleurweergave-index | Ra> 70 |
| Kleurtemperatuur | 3000 4000 5000 of 5700K |
| Fotometrisch type | 60,90,110 graden |
| Optimale bedrijfstemperatuur | 25ºC |
| Opslagtemperaturen | '-40 ° C ~ + 70ºC |
| Werkomgeving | Tussen -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% relatieve vochtigheid |
| Totale harmonische vervorming | <> |
| Lumen onderhoud | > 100000 uur -L70, @ 25 ºC (77 ºF) |
| Lichaams- en schaalmaterialen | Geanodiseerd aluminium |
| IP waarde | IP66 met testrapport |
| IK Rating | IK10 met testrapport |
| certificaat | CE, ROHS, GS, CB, SAA, CB |
| Optionele functie | 1-10V DC- of PWM-signaal- of weerstandsdimmen |
| Timer / fotocelbesturing | |
| Garantie | 7 jaar |
| Plafonddikte | 5 tot 25 mm / 0,2 tot 1,0 inch |
| Gatgrootte | 346 × 285 mm / 13,6 × 11,2 inch |
| Verpakkingsdetails | |
| Fixture Dimension | 316 x304 x120 mm |
| Armatuur Gewicht | 3,6 kg / 8.0 lbs |
| Dimensie inpakken | 355 x365 x200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4,4 kg /9,7 lbs |
Onze diensten
1. Antwoorden uw vraag in 24 werkuren.
2. Aangepaste ontwerp is beschikbaar, OEM en ODM zijn welkom.
3. Levering van de goederen aan onze klant over het hele woord met snelheid en precisie.
4. Bieden klant de laagste prijs met hoge kwaliteit product
5. We kunnen leveren C / O (Certificaat van Oorsprong), saving ca. 20% invoerrechten.







Populaire tags: 80w buitenverlichting led-luifel licht voor tankstation, fabrikanten, leveranciers, kopen, goedkoop, prijs

